Premia 15 tys. zł w lidze okręgowej za zwycięstwo w gierce wewnętrznej!

Premia 15 tys. zł w lidze okręgowej za zwycięstwo w gierce wewnętrznej!

Łukasz Olkowicz, dziennikarz  Przeglądu Sportowego  poinformował, że za zwycięstwo w wewnętrznej gierce Wieczystej Kraków, zawodnicy zwycięskiego zespołu otrzymali do podziału 15 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że to niecodzienna sytuacja.

Wieczysta Kraków  na co dzień występuje w krakowskiej lidze okręgowej. Bogaty właściciel klubu Wojciech Kwiecień nie oszczędza i szczodrze inwestuje. Pandemia i zakończenie rozgrywek nie pozwala zawodnikom inkasować premii meczowych. Prezes jednak im to zrekompensował.

“Hojnie w Wieczystej Kraków – szejków z okręgówki. Meczów brak, piłkarze nie mają jak zdobyć premii, więc zorganizowano wewnętrzną gierkę. Zwycięska drużyna dostała do podziału 15 tysięcy złotych” – zdradza dziennikarz.

W kadrze zespołu są piłkarze z ekstraklasową przeszłością jak Michał Miśkiewicz, czy Bartosz Iwan. Trenerem jest znany Przemysław Cecherz. Z klubem łączony był nawet Sławomir Peszko ale ostatecznie do transferu byłego reprezentanta Polski nie doszło. Wieczysta chce szybko awansować do wyższych klas rozgrywkowych.

Większość klubów z klas okręgowych może pomarzyć o regularnych pensjach. Zazwyczaj zawodnicy muszą podejmować normalną pracę aby godnie zarabiać.

Źródło: sportowe fakty

Foto: Alicja z Pixabay

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: