Prezes Mławianki Wiesław Chrzczon zawiedziony zakończeniem sezonu

Prezes Mławianki Wiesław Chrzczon zawiedziony zakończeniem sezonu

– Zjeżdża się szesnastu baronów i podejmują decyzje za kilkaset klubów z całego kraju bez żadnej uchwały, bez żadnego głosowania. To jest nie fair, tak się nie postępuje – mówił na antenie Radia Rekord Mazowsze prezes Mławianki Mława, Wiesław Chrzczon.

Podsumowując wywiad prezesa Mławianka liczyła na wznowienie rozgrywek albo chociaż jakieś głosowanie. Przedstawili nawet swoją propozycję podziału na dwie grupy o czym pisaliśmy wcześniej. Okazało się jednak, że nie wszystkim na tym zależało. Niektórym klubom decyzja podjęta przy „zielonym stoliku” dawała pewne utrzymanie.

Zespół z Mławy dokonał w tym sezonie sporych wzmocnień miał mocny skład i chciał  powrócić do IV Ligi. Zostały zainwestowane spore pieniądze i praca ludzi. Wiesław Chrzczon zapewniał, że klub będzie chciał zatrzymać na przyszły sezon  większość zawodników i trenera Włodzimierza Kownackiego. Opowiadał też o świetnym zapleczu, boiskach, infrastrukturze, hotelu. Niedługo zacznie się modernizacja stadionu. O rozmowach z miastem i sponsorami. Szkoda, że to wszystko tylko na Ligę Okręgową. Plany o awansie trzeba będzie odłożyć na przyszły sezon. Prezes mówił o treningach grup młodzieżowych. O trudności w rozplanowaniu zajęć tak by na boisku przebywało dozwolone 6 osób i o tym, że ta liczba powinna być zwiększona. Na zakończenie przyznał, że w przyszłym sezonie będą możliwe derby z Konopkami. Konopianka ma szansę na awans ale decyzja jeszcze nie zapadła. Zajmuje drugie miejsce w A Klasie i ma tyle samo punktów co Błękitni Raciąż.

Źródło: Radio Rekord

Foto: siemiano

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: