Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Prognoza pogody na Boże Ciało i długi weekend. Gorąco i burze. W Mławie nawet 30 stopni!

W Boże Ciało burze i przelotny deszcz. W długi weekend upalnie ale burzowo i z przelotnymi opadami. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem. Jak będzie w Mławie?

W czwartek, w Boże Ciało, IMGW prognozuje zachmurzenie przeważnie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 40 mm. Temperatura maksymalna od 20 stopni Celsjusza na zachodzie, przez 26 stopni Celsjusza w centrum i do 28 stopni Celsjusza na wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, północno – wschodni i wschodni. W czasie burz porywy do 75 km/h.

Mława: Częściowo słonecznie i burze z piorunami, 26 stopni Celsjusza, wiatr 13 km/h, max 18 km/h, zachmurzenie 65%, deszcz: 13,3 mm.

Piątek bardzo ciepły. Najchłodniej będzie w Zakopanem – 21 stopni Celsjusza. O dwa stopnie więcej będzie nad morzem. W większości kraju temperatura będzie się wahać między 26 a 29 stopniami. Najcieplej będzie w Warszawie. Tam termometry mają pokazać 30 stopni Celsjusza. Niestety, w całym kraju mogą przechodzić burze. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie północno-wschodni i wschodni, w czasie burz porywy wiatru do 80 km/h.

Mława: Częściowo słonecznie i burze z piorunami, 30 stopni Celsjusza, wiatr 15 km/h, max 20 km/h, zachmurzenie 64%, deszcz: 10 mm.

W sobotę 13 czerwca czeka nas kolejny gorący dzień. Temperatura maksymalna od 27 do 30 stopni Celsjusza, jedynie na północnym wschodzie nieco chłodniej, od 23 do 26 stopni Celsjusza. Burze znów mogą przechodzić przez większość kraju. Spokojnie powinno być jedynie na północnym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, przeważnie północno-wschodni i wschodni, w czasie burz porywy wiatru do 70 km/h.

Mława: Częściowo słonecznie i burze z piorunami, 27 stopni Celsjusza, wiatr 20 km/h, max 28 km/h, zachmurzenie 51%, deszcz: 3,8 mm.

W niedzielę 14 czerwca czeka nas lekkie ochłodzenie. Temperatura maksymalna od 20 do 23 stopni Celsjusza. Burze będą przechodzić jeszcze nad południowym – wschodem oraz na Mazowszu. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, północno-wschodni i wschodni, w czasie burz porywy do 70 km/h.

Mława: Przeważnie słonecznie, 23 stopni Celsjusza, wiatr 20 km/h, max 28 km/h, zachmurzenie 15%, deszcz: 0 mm.

Długi weekend będzie, więc bardzo ciepły. Można będzie się cieszyć pierwszymi naprawdę upalnymi dniami w tym roku. Pogoda idealna na wypoczynek i relaks. Oczywiście zachowując ostrożność i mając na uwadze burze, które mogą występować również w Mławie.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: