REKORDZISTA MIAŁ 3,2 PROMILA ALKOHOLU W ORGANIZMIE

REKORDZISTA MIAŁ 3,2 PROMILA ALKOHOLU W ORGANIZMIE

Kilku nietrzeźwych zatrzymanych przez działdowską policję podczas weekendu.

W piątek (21.08.2020) około godz. 17:45 oficer dyżurny działdowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu do którego doszło na drodze gruntowej w kompleksie leśnym przylegającej do miejscowości Narzym. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motorowerem marki Qungqi przewrócił się i potrzebował pomocy medycznej. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został przetransportowany  karetką pogotowie do szpitala w Działdowie. Motorower został zabezpieczony przez funkcjonariuszy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W sobotę około godz. 12:30 działdowscy policjanci w miejscowości Kurki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Barton. W tym przypadku badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna znajduje się po użyciu alkoholu. Policjanci uniemożliwili kierującemu  dalszą jazdę i sporządzili dokumentację do sądu.

W niedzielę około 20:30 oficer dyżurny działdowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego rowerem miejscowości Uzdowo. Skierowany na miejsce patrol  ruchu drogowego zastał zgłaszających, którzy przekazali im nietrzeźwego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 3,2 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci uniemożliwili kierującemu  dalszą jazdę i sporządzili dokumentację do sądu.

Natomiast kolejny pijany kierowca został ujawniony przez funkcjonariuszy około godz. 12:00 w miejscowości Rybno. Kierujący osobowym VW Passat, popełnił szereg wykroczeń drogowych . Został zatrzymany na terenie  jednej z posesji Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Źródło: KPP Działdowo

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: