SZALONE I OBFITUJĄCE W GOLE DERBY KONOPIANKA-MKS CIECHANÓW

Spotkanie obfitujące w wiele bramek i ogromne emocje. Derby regionu nie zawiodły a ostatecznie wygrała Konopianka 4:3. Do przerwy ciechanowianie prowadzili 1:0 po bramce Mateusza Żbikowskiego. Konopianka wyrównała w 52. minucie za sprawą Akangamby. To był jednak dopiero początek wymiany ciosów. W 62. minucie prowadzenie MKS-owi dał Damian Matusiak. Już 3 minuty później wyrównał Kamil Nosarzewski. Emocje sięgały zenitu. W 72. minucie podopieczni Krzysztofa Butryna wyszli na prowadzenie 3:2 za sprawą Mateusza Pietrusia, a już w 77. minucie było 3:3 po golu Kamila Olszewskiego. W samej końcówce czerwoną kartkę obejrzał Szymon Janakakos. Konopianka wykorzystała grę w przewadze w 91. minucie, kiedy bramkę na 4:3 strzelił Adrian Kocięcki. Trzeba zaznaczyć, że to było wejście smoka, bo na boisku pojawił się w 82 minucie. Podopieczni Butryna zajmują 5 miejsce w tabli ligi okręgowej. MKS Ciechanów jest natomiast 4.

KS Konopianka Konopki – MKS Ciechanów (0:1) 4:3