SZESNASTOLATKA CHCIAŁA SKOCZYĆ Z MOSTU!!!

SZESNASTOLATKA CHCIAŁA SKOCZYĆ Z MOSTU!!!

Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, który był w czwartek zapadnie w pamięci policjantom z Ostrołęki. Funkcjonariusze ostrołęckiego wydziału patrolowego uratowali 16-letnią dziewczynę, która chciała skoczyć z mostu. Sytuacja wymagała od policjantów podjęcia szybkiej, ale i trafnej decyzji. Podziękowania należą się także osobie, która zaalarmowała mundurowych. Pamiętajmy jeden telefon może uratować komuś życie.

Policjanci muszą być przygotowani na każdą sytuację, ponieważ często w ich służbie walka toczy się o to co najcenniejsze, czyli ludzkie życie. Ostrołęccy mundurowi wielokrotnie już udowadniali swoją skuteczność w tego rodzaju działaniach. Nie inaczej było w czwartek po południu, kiedy to dyżurny ostrołęckiej policji został poinformowany, że na jednym z mostów w Ostrołęce nastolatka chce targnąć się na własne życie. Od razu po otrzymaniu zgłoszenia na pomoc nastolatce ruszyły policyjne patrole. Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału patrolowego dojechali na miejsce i zauważyli młodą dziewczynę. W ostatniej chwili policjanci złapał nastolatkę za ubranie. Dziewczyną okazała się 16 latka z Ostrołęki. Została ona przekazana pod opiekę ratownikom medycznym.

Słowa podziękowania należą się także osobie, która zaalarmowała mundurowych. Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować komuś życie. Reagujmy za każdym razem kiedy jesteśmy świadkami takich lub podobnych sytuacji. Telefon o np. pijanym kierowcy, przemocy domowej oraz krzywdzie wobec innych może komuś pomóc, a nawet uratować życie.

Źródło: KPP Ostrołęka

Foto: Ulrike Mai z Pixabay

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: