Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

SZUKAŁ ZABÓJCY SWOJEJ DZIEWCZYNY. OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO ON STAŁ ZA WSZYSTKIM!

Dzięki bardzo dokładnej pracy policjantów z Otwocka, ustalono i zatrzymano mężczyznę i kobietę, którzy zostali podejrzanymi w śledztwie dotyczącym potrącenia 28-latki. Mężczyzna to 33-letni partner zmarłej, natomiast zatrzymana kobieta, to ich 39-letnia znajoma. Podejrzany usłyszał zarzut spowodowania wypadku śmiertelnego, będąc pod wpływem alkoholu oraz zarzut składania fałszywych zeznań. Został następnie aresztowany. Kobiecie zarzucono natomiast utrudnianie postępowania karnego i nieudzielenie pomocy. Tomasz S. szukał kierowcy, który zabił mu ukochaną Patrycję. Późnym lipcowym wieczorem jego narzeczona została potrącona przez samochód, którego kierowca nawet się nie zatrzymał, by jej pomóc. Młoda kobieta trafiła do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarła. Jej partner łkał w mediach i prosił o pomoc w znalezieniu mordercy, który mu odebrał, jak sam mówił, ukochaną Pati. Wiele osób dało się nabrać na jego tkliwe wyznania, które okazały się kłamstwem. To właśnie Tomasz S. stał za tą tragedią. Mężczyzna niedługo stanie przed sądem.

Tomasz S. utrzymywał, że to ciemne bmw potrąciło jego narzeczoną. Kierujący miał też w ogóle nie zatrzymać się po wypadku i odjechać z miejsca zdarzenia. – Kierowca samochodu pędził z dużą prędkością. Na moich oczach potrącił Patrycję, która wpadła pod koła auta. Ten pirat przejechał po jej nogach i ciele, nawet nie zwolnił, ani nie zatrzymał się. Uciekł z miejsca zdarzenia jak tchórz, nie udzielając pomocy – mówił wówczas  partner 28-latki.

W ostatnim tygodniu lipca, późnym wieczorem, na ulicy Ptasiej w Otwocku miał miejsce wypadek drogowy. W wyniku potrącenia przez pojazd, poważnych obrażeń ciała doznała 28-letnia otwocczanka, która trafiła w stanie ciężkim do szpitala i 3 dni później zmarła.

Sprawa odbiła się głośnym echem na portalach społecznościowych. Pojawiła się tam wersja o ciemnym bmw, które miało potracić kobietę, a kierowca miał odjechać z miejsca zdarzenia. Czytający tę informację i piszący komentarze budowali różne wersje zdarzenia, jednak prawda była całkiem inna niż ta podawana w internecie.

Policjanci już od pierwszych czynności na miejscu zdarzenia zbierali informacje oraz dowody, które pozwoliłyby jak najszybciej rozwikłać, w jakich okolicznościach kobieta została potrącona. W tych czynnościach brali udział policjanci wszystkich pionów otwockiej komendy, w tym również dzielnicowy. W ich rezultacie ustalono osoby, z którymi tego wieczora przebywała 28-latka. Do policyjnego aresztu trafił między innymi 33-letni partner oraz ich znajoma, 39-letnia mieszkanka powiatu otwockiego.

Policjanci z pionu kryminalnego, w tym dochodzeniowcy i kryminalni, skrupulatnie gromadzili dowody oraz informacje, które miały rzucić właściwe światło na tę sprawę i pokazać, jak wyglądało całe zdarzenie.

Efektem policyjnych czynności, realizowanych pod nadzorem prokuratora, było obalenie wersji z bmw i ustalenie, że to inny pojazd brał udział w tym zdarzeniu. Samochód ten został ustalony i zabezpieczony.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy był na tyle wystarczający, aby zatrzymani usłyszeli zarzuty karne. 33-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut karny spowodowania wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości oraz składania fałszywych zeznań, co do faktycznych okoliczności wypadku.

39-letnia zatrzymana usłyszał natomiast zarzut utrudniania postępowania karnego poprzez usuwanie dowodów, aby podejrzany uniknął odpowiedzialności karnej i zarzut nieudzielenia pomocy poszkodowanej, której groziła utrata życia.

Wobec mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt, podejrzaną objęto policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności, a podejrzanej kara do 5 lat. Śledztwo zostało zakończone. Prokuratura Rejonowa w Otwocku skierowała właśnie do Sądu Rejonowego w Otwocku akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi S. i Iwonie F..

 

 

Źródło: policja mazowiecka, fakt.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: