TRAGICZNY WYPADEK! MĘŻCZYZNA ZGINĄŁ NA TORACH

TRAGICZNY WYPADEK! MĘŻCZYZNA ZGINĄŁ NA TORACH

W środę 02.12.2020 roku, około godz. 10:30 w Papowie, pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna jadący fordem focusem, w Papowie wykonując manewr skrętu w prawo w kierunku Papowa Osieki wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający szynobus. Ten manewr kierowca okupił własnym życiem.

W środę 02.12.2020 roku, około godz. 10:30 w Papowie pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Na miejsce wypadku dyżurny  Policji natychmiast skierował policjantów z  Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu . Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna jadący fordem focusem, drogą krajową nr 91  od strony Torunia prowadzącą w kierunku Gdańska,  w miejscowości Papowo wykonał manewr skrętu w prawo i wjechał na przejazd kolejowy. W tym czasie torowiskiem również od strony  Torunia w kierunku Gdańska poruszał się szynobus.

Kierowca forda poniósł śmierć na miejscu.Na początku nie było wiadomo kim był mężczyzna. Policjanci potwierdzili jednak dane tego człowieka. To 60 -letni mieszkaniec Torunia.   Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez toruńską prokuraturę.

 

Źródło: KMP Toruń

Foto: analogicus z Pixabay 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: