Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA MOSIR

W dniu 5 grudnia w Sali „Olimpijka” na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie odbył się drugi Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR. Do turnieju przystąpiło dziewięciu zawodników. W finałowym pojedynku kategorii OPEN zwyciężył Kamil Jurkiewicz, który  pokonał  Janusza Grzybickiego 3:0. W pojedynku o miejsce trzecie Waldemar Sosnowski pokonał Krystiana Waszaka 3:1. Ponadto organizatorzy uhonorowali najmłodszego uczestnika turnieju Adriana Balcerowskiego.