USTALENIA POLICJI. WYPADEK NA ULICY MARSZAŁKOWSKIEJ I SZPITALNEJ

USTALENIA POLICJI. WYPADEK NA ULICY MARSZAŁKOWSKIEJ I SZPITALNEJ

Jak informowaliśmy, w dniu wczorajszym doszło do wypadku na skrzyżowaniu Alei Marszałkowskiej z ul. Szpitalną w Mławie. Trwają czynności mławskiej policji w tej sprawie. W wyniku wypadku drogowego, ranny został 40-letni mieszkaniec Mławy. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący samochodem marki Ford C Max, 40-letni mieszkaniec Mławy, wyjeżdżając z ulicy Szpitalnej w kierunku Studzieńca nie ustąpił pierwszeństwa  przejazdu, w wyniku czego kierowca vw passata uderzył w bok forda. Kierowca passata, 38-letni mławianin jechał Aleją Marszałkowską w kierunku krajowej siódemki. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierowcę vw passata, po badaniu  zwolniono do domu. Ranny kierowca forda pozostał w szpitalu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Chwila nieuwagi może być tragiczna w skutkach. W 2019 roku, na drogach pow. mławskiego,  najczęstszą  przyczyną wypadków było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Wykonując manewry, włączając się do ruchu, pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności.

Źródło/KPP w Mławie, opracowanie redakcja

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: