WYBUCH GAZU W DĘBINACH, RANNY 59-LETNI MĘŻCZYZNA

WYBUCH GAZU W DĘBINACH, RANNY 59-LETNI MĘŻCZYZNA

W sobotę rano, w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w miejscowości Dębiny ( gm. Szydłowo) doszło do wybuchu gazu. Ranny został mieszkający samotnie, 59-letni mężczyzna. Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Na pomoc rannemu mężczyźnie jako pierwsi ruszyli sąsiedzi.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas wymiany butli z gazem, doszło do wybuchu w wyniku którego ranny został mieszkający samotnie 59-letni mężczyzna. W momencie zdarzenia był trzeźwy. Jako pierwsi na ratunek ruszyli sąsiedzi poszkodowanego. Wydostali z mieszkania rannego sąsiada, odłączyli prąd i butlę z gazem, wezwali pomoc. Ranny starszy mężczyzna doznał poparzeń głowy i ręki, został przewieziony do szpitala w Mławie. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Obecny na miejscu zdarzenia inspektor nadzoru budowlanego nie stwierdził uszkodzeń konstrukcyjnych budynku, sąsiedzi mogli wrócić do swoich mieszkań. Trwają szczegółowe ustalenia przyczyn wybuchu, postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło:KPP Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: