WYNIKI MŁAWSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

WYNIKI MŁAWSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

Wyniki Mławskiej Ligi Pływackiej 17.09.2020.
Rocznik 2013 dziewcząt
1. Blanka Błazkiewicz 16.64
Rocznik 2013 chłopców
1. Zachary Hrdlicka 16.93
Rocznik 2012 dziewcząt
1. Wiktoria Błażkiewicz 21.40
2. Amelia Stemplińska 25.73
3. Aleksandra Jaworska 28.86
4. Maria Komorowska 29.34
5. Natalia Lee 31.81
6. Nadia Florczak 38.20
7. Zuzanna Nawacka 40.65
8. Mariem Souissi 40.97
9. Maja Gęsicka 43.58
10. Patrycja Bogucka 1:01.80
Rocznik 2010
1. Barbara Jakubowska 18.75
2. Lena Siemianowska & Maja Błażkiewicz&Zuzia Korytowska 19.61
Rocznik 2009
1. Susana Gralewicz Mendez 16.68
2. Julia Caborska 17.12
3. Marysia Koronowska 21.39
4. Ola Pawłowska 25.15
Rocznik 2012 chłopców
1. Wojciech Świętochowski 34.03
2. Karol Czaplicki 36.92
3. Aleksander Rybka 40.15
4. Marcin Gadomski 42.82
5. Aleksandr Rudziński 44.07
6. Martin Danelczyk Śliwiński 48.15
7. Adam Jasiński 50.87
Rocznik 2011 chłopców
1. Daniił Babenko 16.46
2. Adam Łoboda 17.12
3. Mikołaj Żwir 21.72
Rocznik 2010
1. Igor Chaborski 15.83
2. Jan Blonkowski 19.71
3. Adam Chmielewski 21.66
4. Filip Grochowski 23.06
5. Mateusz Bucholski 26.06
Rocznik 2009 chłopców
1. Jakub Hincmanowski 14.59
2. Filip Kwiatkowski 17.51
3. Olaf Wierzchowski 18.09
4. Franciszek Ciesielski 18.81
5. Daniel Kuligowski 25.57
25 merów stylem klasycznym
Rocznik 2011 dziewcząt
1. Amelia Słomińska 32.30
Rocznik 2010 dziewcząt
2. Zuzia Korytowska 23.56
3. Lena Siemianowska 28.32
Rocznik 2009 dziewcząt
1. Susana Gralewicz Mendez 21.56
2. Julia Chaborska 22.76
3. Maja Zaborowska 24.31
4. Ola Pawłowska 25.84
5. Olga Bruzda 27.11
6. Susan Hrdlicki 28.63
Rocznik 2011 chłopców
1. Daniił Babenko 22.93
Rocznik 2010
Dominik Kocot &Mateusz Borzym 28.11
Rocznik 2009
1. Jakub Hincmanowski 19.99
2. Bartek Sumeradzki 25.82
25 metrów stylem grzbietowym
Rocznik 2012 dziewczat
1. Wiktoria Błażkiewicz 25.81
2. Amelia Stemplińska 28.94
3. Aleksandra Jaworska 30.75
4. Natalia Lee 32.94
5. Maria Komorowska 33.79
6. Miriem Souissi 42.84
7. Zuzanna Nawacka 43.66
8. Nadia Florczak 47.10
9. Lena Cendrowska 1:03.70
Rocznik 2011 dziewcząt
1. Amelia Słomińska 30.89
Rocznik 2010
1. Barbara jakubowska 23.10
2. Maja Błazkiewicz27.48
Rocznik 2009
1. Marysia Koronowska 21.87
2. Susan Hrdlicki 21.96
3. Maja Zaborowska 22.09
4. Olga Bruzda 27.61
Rocznik 2012 cłopców
1. Alesander Rybka 32.60
2. Karol Czaplicki 33.57
3. Wojciech Świętochowski 43.39
4. Aleksander Rudziński 50.12
Rocznik 2011 chłopców
1. Adam Łoboda 21.23
2. Mikołaj Żwir 24.80
Rocznik 2010
1. Adam Chmielewski 23.80
2. Jan Blonkowski 26.34
3. Filip Grochowski 30.17
4. Dominik Kocot 33.02
5. Mateusz Borzym 34.34
Rocznik 2009
1. Olek Czupryn 20.43
2. Filip Kwiatkowski 20.60
3. Olaf Wierzchowski 23.69
4. Daniel Kuligowski 27.35
5. Filip Kuligowski 32.37
25 metrów motylkowym
Rocznik 2010
1. Igor Chaborski 19.00
Rocznik 2009
1. Olek Czupryn 21.08
2. Franciszek Ciesielski 22.59
3. Bartek Sumeradzki 24.02
Sztafety
1. Ksp – 2.04.09
PK Sp 1
PK Sp6
50 metrów dowolnym
Rocznik 2008 dziewcząt
1. Kaja Kamińska 33.47
2. Zuzia Deręgowska 33.52
3. Gabrysia Rachuba 36.10
4. Alicja Siemianowska 42.60
Rocznik 2007
1. Zuzia Szynkiewicz 30.85
Rocznik 2006
1. Julia Błażkiewicz 31.76
2. Natalia Zaborowska 33.62
Rocznik 2008 chłopców
1. Mieszko Sadza 34.00
2. Rafal Branczewski 43.56
3. Mikołaj Ryba 45.07
Rocznik 2007
1. Szymon lenga 31.33
Rocznik 2006
1. Jan Śledziski 28.04
2. Jan Pawłowski 31.29
3. Oskar Wiśniewski 36.52
4. Mateusz Pawłowski 40.32
50 metrów stylem klasycznym
Rocznik 2008
1. Kaja kamińska 46.38
2. Weronika Cieślak 56.94
Rocznik 2007
1. Zuzia Szymkiewicz 43.06
Rocznik 2006
1. Julia Błażkiewicz 42.37
Rocznik 2008 chłopców
1. Patryk Kaliszewski 42.54
2. Mieszko Sadza 46.81
Rocznik 2006
1. Jan Sowiński 36.24
2. Jan Śledziński 39.70
3. Jan Pawłowski 41.85
4. Mateusz Pawłowski 49.00
50 metrów stylem grzbietowym
Rocznik 2008 dziewcząt
1. Gabrysia Rachuba 39.87
Rocznik 2007
1. Zuzia Kaczmarczyk 38.05
Rocznik 2006
1. Natalia Zaborowska 36.94
2. Iza Czaplicka 37.44
Rocznik 2008 chłopców
1. Rafał Branczewski 50.96
2. Mikołaj Rybka 56.40
Rocznik 2007
1. Szymon Lenga 35.07
Rocznik 2006
1. Bartłomiej Kozieł 38.47
2. Oskar Wisniewski 51.90
50metrów stylem motylkowym
Rocznik 2008 dziewcząt
1. Zuzia Deręgowska 39.94
2. Weronika Cieślak 52.84
Rocznik 2007
1. Zuzia Kaczmarczyk 37,84
Rocznik 2006
1. Iza Czaplicka 40.39
Rocznik 2008 chłopców
1. Patryk Kaliszewski 38.03
Rocznik 2006
1. Jan Sowiński 31.57
2. Bartłomiej Kozieł 37.61
Źródło i foto: Facebook Płetwal Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: