WYPADEK NA DK7! AUTEM PODRÓŻOWAŁO MAŁE DZIECKO! NA MIEJSCE LECI ŚMIGŁOWIEC

WYPADEK NA DK7! AUTEM PODRÓŻOWAŁO MAŁE DZIECKO! NA MIEJSCE LECI ŚMIGŁOWIEC

Samochód osobowy uderzył w drzewo. Śmigłowiec leci na miejsce wypadku.

Dziś dnia 14. 08. 2020 roku około 7:30 na DK 7 267 km samochód osobowy uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby dorosłe i dziecko w foteliku. Pasażer i dziecko są poza pojazdem, pod opieką ZRM, kierowca zakleszczony wewnątrz samochodu. Na miejsce leci śmigłowiec LPR. Do działań zadysponowano 2 zastępy PSP Mława, OSP Unierzyż i OSP Strzegowo. Ruch odbywa się wahadłowo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wyznaczyli lądowisko dla śmigłowca LPR, przy użyciu hydraulicznych narzędzi ratowniczych uwalniają kierowcę z pojazdu, wspierają działania służb medycznych.

Pasażerka z dzieckiem zostały zabrane przez ZRM do szpitala. Śmigłowiec LPR wylądował na pobliskim polu. W dalszym ciągu trwa uwalnianie kierowcy z zakleszczonego pojazdu. Obecnie z uwagi na prowadzone działania DK7 całkowicie zablokowana. Kierowca pojazdu marki BMW został uwolniony z pojazdu i przekazany służbom medycznym. Mężczyzna jest przytomny.

Śmigłowiec lpr transportuje poszkodowanego do szpitala. W wyniku szczegółowego rozpoznania kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że na DK7 w odległości ok 50 metrów od miejsca, w którym udzielano pomocy poszkodowanym zatrzymał się 2 uczestnik zdarzenia. Jest to samochód marki audi, którym podróżowały 4 osoby, które w wyniku zdarzenia nie odniosły obrażeń. Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi KPP w Mławie.

Źródło: PSP Mława

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: