ZABÓJCA 19-LATKA Z PŁOŃSKA JUŻ ZATRZYMANY!

ZABÓJCA 19-LATKA Z PŁOŃSKA JUŻ ZATRZYMANY!

Dzięki szybkim działaniom i ustaleniom płońskich kryminalnych sprawca zabójstwa oraz dwóch mężczyzn mających w nim udział szybko zostali zatrzymani. 24-latkowi grozi nawet dożywocie, a 27 i 35-latkowi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wszyscy trzej trafili do aresztu, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

W czwartek późnym wieczorem na osiedlu przy ul. Młodzieżowej w Płońsku przed jednym z bloków został ranny 19-letni płońszczanin. Młody mężczyzna miał na ciele liczne rany. Pomimo akcji reanimacyjnej, przeprowadzonej przez załogę karetki pogotowia, zmarł. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli płońscy policjanci. Funkcjonariusze prowadzili szczegółowe czynności, oględziny miejsca, przesłuchali okolicznych mieszkańców. W niespełna godzinę zatrzymali 5 osób, które jak ustalili mogły mieć udział w tym tragicznym w skutkach zdarzeniu.

Na podstawie zgromadzonych materiałów płońska prokuratura trzem z zatrzymanych mężczyzn przedstawiła zarzuty. 24-letni płońszczanin usłyszał zarzut zabójstwa 19-latka, za co grozi mu nawet dożywocie. Dwaj pozostali mężczyźni, 27 i 35-latek usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu wszyscy trzej zostali tymczasowo aresztowani i najbliższe 3 miesiące spędzą w zakładzie karnym, gdzie zostali już osadzeni.

Źródło i foto: policja mazowiecka

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: