ZAUWAŻYŁ I ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCE W CENTRUM MŁAWY!

ZAUWAŻYŁ I ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCE W CENTRUM MŁAWY!

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który został zatrzymany przez przypadkowego świadka. Kierowca peugeota miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Świadek zauważył go w centrum miasta i jadąc za nim, zatrzymał kierującego na ul. Torfa Załęskiego w Mławie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, chwilę po godz. 17. Jak wynika z ustaleń, przypadkowy świadek zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę peugeota w centrum Mławy i pojechał za nim. Na ul. Torfa Załęskiego zmusił kierowcę peugeota do zatrzymania się na poboczu i powiadomił policję. Jak się okazało podczas interwencji, kierujący peugeotem 37- letni mieszkaniec pow. nidzickiego miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto, pół godziny wcześniej, jadąc ul. Padlewskiego, uszkodził zaparkowanego opla. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja dziękuje świadkowi za ujęcie nietrzeźwego kierowcy. Takie zachowanie świadczy o ogromnej odpowiedzialności nie tylko za bezpieczeństwo własne ale i innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy by w takich sytuacjach jak najszybciej powiadamiać policję i zachować ostrożność.

 

Źródło/KPP w Mławie

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: