ZAWKRZE MŁAWA PRZEGRYWA NA INAUGURACJĘ

W niedzielę odbył się pierwszy mecz w tym sezonie w III lidze seniorskiej piłki siatkowej. KS Zawkrze Mława zagrało na wyjeździe z 2 drugim zespołem ligi z tamtego sezonu UKS Trójka Kobyłka. Niestety zanotowali porażkę 3:1. W końcówce drugiego seta kontuzji nabawił się libero mławskiego zespołu Serafin Gruźlewski. Podkręcił staw skokowy co wykluczyło go z gry. W 3 i 4 secie zastąpić go musiał grający trener drużyny Tomasz Szwęch. Podsumowując spotkanie, można było zauważyć bardzo dużo błędów w zagrywce i słabą grę w obronie. Kolejny mecz w sobotę o godzinie 17:00. Zawkrze będzie gościć zespół MUKS Volley Płock.
UKS Trójka Kobyłka – KS Zawkrze Mława 3:1 (25:21;24;26;25:18;25:17)
Skład zespołu w ostatnim meczu: Szerszeń, Podlaski, Gumowski, Szafraniec, Załęcki, Rybka, Gruźlewski, Szwęch, Tański, Paluszkiewicz, Kaliszewski, Kruszewski.
Źródło: KS Zawkrze Mława