ZAWKRZE ZWYCIĘŻA W TURNIEJU O PUCHAR ZIEMI ZAWKRZEŃSKIEJ

ZAWKRZE ZWYCIĘŻA W TURNIEJU O PUCHAR ZIEMI ZAWKRZEŃSKIEJ

W sobotę 3 października na Mławskiej Hali Sportowej rozegrano V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej.

W turnieju wystąpiły cztery zespoły :  ADS Wolta, KPS Gietrzwałd, Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz gospodarz KS Zawkrze Mława. Został on rozegrany w systemie każdy z każdym, a w każdym meczu gracze walczyli w 4 setach niezależnie od wyniku.

W pierwszej kolejce  zmierzyły się zespoły KS Zawkrze Mława oraz Team Cresovia Górowo Iławeckie.  Mławianie pokonali rywala wynikiem 3:1 w setach. W tym samym czasie na drugim boisku  zmierzyli się zawodnicy ADS Wolta oraz KPS Gietrzwałd. Tu siatkarze z Gietrzwałdu okazali się lepsi i wygrywając swoje spotkanie wynikiem 3:1.

W drugiej kolejce spotkań Górowo Iławeckie okazało się lepsze od z Gietrzwałdu kończąc mecz wynikiem 3:1, a mławianie pewnie wygrali swoje spotkanie wynikiem 4:0 z ADS Wolta.

Ostatnia kolejka to rywalizacja między ADS Wolta – Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz KPS Gietrzwałd i KS Zawkrze Mława. Ta część rozgrywek okazała się najbardziej emocjonująca, gdyż obydwa spotkania zakończyły się remisem 2:2. O ostatecznej klasyfikacji zespołów zadecydował więc bilans wygranych setów. Zawodnicy mławskiego Zawkrza okazali się najskuteczniejsi i to oni zajęli pierwsze miejsce w turnieju, tuż za nimi z bilansem jednego wygranego seta mniej uplasowali się zawodnicy KPS Gietrzwałd. Na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna Team Cresovia Górowo Iławeckie a końcówkę tabeli zamknęli zawodnicy ADS Wolta.

Końcowa klasyfikacja turnieju :

1.KS Zawkrze Mława

2.KPS Gietrzwałd

3.Team Cresovia Górowo Iławeckie

4.ADS Wolta

Źródło i foto: MHS Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: