ZMIANA TRENERA PRZYNIOSŁA POŻĄDANY EFEKT MŁAWIANKA JEST LIDEREM!

ZMIANA TRENERA PRZYNIOSŁA POŻĄDANY EFEKT MŁAWIANKA JEST LIDEREM!

W Mławiance Mława chyba był potrzebny powiew nowej miotły. Od momentu przejęcia drużyny przez Ryszarda Milewskiego, zespół notuje fantastyczną passę i został liderem IV ligi.

We wtorek 25 sierpnia Ryszard Milewski poprowadził pierwszy trening Mławianki Mława. W weekend zanotował już udany debiut pokonując bardzo silny Huragan Wołomin 2:1. Następnie przyszły zwycięstwa 1:0 z Hutnikiem Warszawa, 3:0 z Żyrardowianką Żyrardów, 3:2 CK KS Troszyn i w ostatniej kolejce wspaniała wygrana 5:1 z Bzurą Chodaków. To były mecze z bardzo silnymi rywalami a bilans nowego trenera wynosi 5 zwycięstw, zero remisów i porażek. Bilans bramkowy 14 strzelonych tylko 4 stracone. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo dobrze.

Przypomnijmy nowy opiekun mławian to były piłkarz m.in. Legii Warszawa i Motoru Lublin, mający na koncie trzy występy w reprezentacji Polski. Jako trener pracował m.in. w Koronie Górze Kalwarii, Gwardii Warszawa, ŁKS-ie Łomża i Polonii II Warszawa. Jako trener nie ma jeszcze wielkiego doświadczenia ale trzeba przyznać, że w Mławie jak na razie notuje świetne wyniki.

Teraz Ryszard Milewski i Mławianka znajdą się w trudniejszej sytuacji będą musieli bronić pozycji lidera. To będzie prawdziwy sprawdzian czy tę drużynę stać na awans.

Najbliższy rywal nie wydaje się zbyt wymagający. To Kasztelan Sierpc, który zgromadził tylko jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Na pewno nie należy jednak lekceważyć rywala. Trzeba podejść do spotkania bardzo skoncentrowanym i pierwszy raz obronić fotel lidera.

Sobota 3 październik godzina 15:00, ul. Kopernika 38

Mławianka Mława – Kasztelan Sierpc 

Foto: Facebook Mławianka

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: