ZNALEŹLI NARKOTYKI W PIWNICY

ZNALEŹLI NARKOTYKI W PIWNICY

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Działdowa, którzy posiadali narkotyki. Policjanci zabezpieczyli m.in. marihuanę i amfetaminę. Zatrzymanym 23-latkom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek (18.09.2020r.)  wieczorem,  w piwnicy bloku na jednym z osiedli w Działdowie, działdowscy kryminalni podczas prowadzonych działań znaleźli u jednego z mieszkańców trzy woreczki foliowe i zawiniątko w foli aluminiowej z zawartością suszu roślinnego, jedną tabletkę ekstazy i grudkę białego proszku. Wraz z mężczyzną w pomieszczeniu przebywał inny mieszkaniec Działdowa, przy którym policjanci ujawnili woreczek z zawartością suszu. Podejrzane substancje przechowywali w szafce. Obaj 23-latkowie zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Zabezpieczone zawiniątka funkcjonariusze poddali badaniu testerem narkotykowym, a ten potwierdził, że to marihuana, ekstazy i amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli przeszło 70 gramów narkotyków.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Działdowo

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: