Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

ZWRÓĆ UWAGĘ NA BEZDOMNYCH!

Synoptycy zapowiadają falę silnych mrozów i śnieżyc. Burmistrz Sławomir Kowalewski prosi mieszkańców Mławy, aby w tym trudnym okresie szczególnie zwrócili uwagę na osoby bezdomne oraz starsze i samotne, których zdrowie i życie mogą być zagrożone.

Burmistrz Miasta Mława oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie proszą mieszkańców o przekazywanie do MOPS-u informacji o osobach bezdomnych. Prosimy także osoby bezdomne, zagrożone bezdomnością, osoby starsze i ubogie o zgłaszanie się do ośrodka. Wszystkim udzielona zostanie odpowiednia pomoc.

Sygnały można przekazywać bezpośrednio do ośrodka (Mława, ul. Narutowicza 6) lub dzwoniąc pod numery: 23 654 35 60 lub 23 654 27 69. MOPS pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

W godzinach od 16.00 do 19.00 w dni robocze prosimy kontaktować się ze Strażą  Miejską (Mława, ul. Padlewskiego 13; tel. 23 654 64 34 lub 986). W nocy (miedzy 19.00 a 7.00) oraz w soboty, niedziele i święta, prosimy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Mławie (ul. Sienkiewicza 2; tel. 23 654 72 00 lub 112).

Po raz kolejny organizujemy też zbiórkę ciepłej odzieży i obuwia męskiego, a także koców i pościeli. Można je przynosić do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie (ul. Narutowicza 6).

Burmistrz Sławomir Kowalewski i powołany przez niego w 2008 roku Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego apelują: Nie pozostańmy nieczuli – reagujmy!

 

 

Źródło: UMM

Foto: Myriams-Fotos z Pixabay 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: