ZWYCIĘSTWA MŁAWIANKI ROCZNIKÓW 2012 I 2013

ZWYCIĘSTWA MŁAWIANKI ROCZNIKÓW 2012 I 2013

Żaczki z rocznika 2012 wspierani dodatkowo chłopcami urodzonymi w 2013 roku rozegrały mecz derbowy na własnym boisku z SAP Nazar.

Spotkanie zakończyło się wygraną Mławianki 6:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Nikolas Dębski i Karol Olczak. Bramkę zdobył także Wiktor Zakrzewski, ponadto jeden z gracz SAP pokonał własnego bramkarza.
Mławianka Mława – SAP Nazar 6:1
Mławianka Mława: M. Murawski, A. Rybka, W. Zakrzewski, J. Wasiłowski, N. Dębski, O. Kowalski, K. Kaczorek, J. Świtalski, W. Skierkowski, K. Olczak.

W meczu na szczycie żaczki z rocznika 2013 zmierzyły się na wyjeździe z liderem z AP-sem Ciechanów. Podopieczni Artura Cybulskiego okazali się zdecydowanie lepsi od od swoich rówieśników. Wygrali aż 7:2. Jan Wasiłowski i Wiktor Zakrzewski skompletowali po hat-tricku. Ponadto do siatki trafił Karol Olczak.

Młodzi mławianie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Jako jedyni w całej stawce mogą się pochwalić kompletem zwycięstw.
AP Ciechanów – Mławianka Mława 2:7
Mławianka: Sz. Karpiński, M. Murawski, J. Wasiłowski, W. Zakrzewski, K. Olczak, J. Świtalski, M. Wróblewski, A. Kantorosiński, D. Zawadzki.
Źródło i foto: Facebook Mławianka

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: