DEBIUT NOWEGO TRENERA! ŚWIETNA WSPÓŁPRACA BRACI STRYJEWSKICH

Przeciwnikiem Mławianki wicelider. Faworyzowany Huragan Wołomin. Debiut nowego trenera, znakomita współpraca braci Stryjewskich i zwycięstwo!

Dziś w sobotę o godzinie 17:00 Mławianka na własnym boisku podejmowała wicelidera Huragan Wołomin. Debiut na ławce trenerskiej w Mławie zaliczył Ryszard Milewski. Faworyzowaną drużynę z Wołomina prowadzi znany z boisk ekstraklasy Sergiusz Wiechowski. Mławianie nie przestraszyli się rywali. Już w 10 minucie po akcji braci padła pierwsza bramka. Strzelcem Mateusz a asystował Michał Stryjewski. W 32 minucie z rzutu karnego wyrównał Marcin Figiel. Mławianka grała jednak dobrze. Tuż przed przerwą w poprzeczkę trafił Dominik Lemanek. W drugiej połowie bardzo dużo walki. W końcu rezerwowy Kacper Wydra w 78 minucie po asyście Mateusza Stryjewskiego daje zwycięskiego gola Mławiance. Udany debiut na ławce zaliczył Ryszard Milewski. Oby tak dalej.

Mławianka Mława – Huragan Wołomin 2:1 (1:1)